O mnie

Hej!

   Nazywam się Edyta i jestem projektantem i wykonawcą biżuterii artystycznej tworzonej ze srebra i złota. Złotnictwem zafascynowałam się w 2010 roku, gdy w czasie studiów archeologicznych postanowiłam podjąć naukę o profilu jubilerskim w Policealnej Szkole im J. Kilińskiego. Uczyłam się tam zawodu przez dwa lata, po czym podjęłam roczną praktykę czeladniczą u Mistrza Złotnictwa w Łomiankach.

W roku 2013 założyłam własną firmę, w której zajmuję się projektowaniem, ręcznym wykonaniem i sprzedażą  biżuterii z metali szlachetnych.

Pracując, posługuję się tradycyjnymi technikami jubilerskimi jak wycinanie, walcowanie, lutowanie,  kucie, topienie, repusownie, cyzelownie etc.

Na stronie możesz znaleźć kilka kolekcji: Arche, Hortus, Eos, Kwiaty Polskie, Gwiezdny Pył, Antique i Kalait. Każda z nich to oddzielna historia, trochę inne inspiracje. Wszystkie jednak łączy zmiłowanie do organicznych kształtów, motywów roślinnych i inspiracji biżuterią sprzed lat.

Mam nadzieję, że znajdziesz coś specjalnie dla siebie, a jeśli nie, napisz do mnie, może razem stworzymy jakiś niepowtarzalny projekt!